Wycieczka na Kolorowe Jeziorka

 22 września klasy siódme wybrały się wraz z wychowawcami i panią Amelką na rajd pieszy do Wieściszowic, aby podziwiać lokalne bogactwa natury- Kolorowe Jeziorka. Dzięki uprzejmości Państwa Kołodziejów, wszyscy uczestnicy rajdu udali się na poczęstunek zorganizowany na ich posesji. Pomimo zmęczenia wszyscy do końca zachowali dobre humory. 

  

Czytaj więcej: Wycieczka na Kolorowe Jeziorka

Inna lekcja chemii

W piątek klasa 8 wzięła udział w pokazie on-line pt.: "Chemiczne eksperymenty ". Pokaz został zorganizowany przez wykładowców Politechniki Wrocławskiej. Uczniowie mieli okazję przyjrzeć się spalaniu magnezu, wytwarzaniu "sztucznej" krwi oraz działaniu "oddychających" gazów.

Czytaj więcej: Inna lekcja chemii

Ważny komunikat.

Szanowni Państwo!

Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowicach informuje, że w poniedziałek 31.08.2020r. odbędą się zebrania
z wychowawcami klas. Prosimy o zabranie ze sobą długopisu oraz danych: nr PESEL dziecka,
aktualny nr telefonu rodzica/ opiekuna. Przypominamy, iż w szkole obowiązuje nakaz dezynfekcji dłoni,
zakrywania ust i nosa oraz zachowania bezpiecznej odległości - 1,5m. Do budynku nie mogą wejść osoby
z widocznymi objawami chorobowymi oraz mające kontakt z osobami objętymi kwarantanną bądź izolacją.

Harmonogram zebrań:

Czytaj więcej: Ważny komunikat.

KRUS - Konkurs dla dzieci na rymowankę

Szanowni Państwo!

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Kamiennej Górze informuje, że na stronie internetowej www.krus.gov.pl został ogłoszony Konkurs dla dzieci na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym, adresowany do dzieci w wieku 11-14 lat, których przynajmniej jeden z rodziców/opiekunów podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników. Pracę konkursową podpisaną imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy, należy przesłać do dnia 31.08.2020r. do godz. 24:00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując: Konkurs na rymowankę – Imię i Nazwisko dziecka. Szczegółowe informacje i Regulamin Konkursu zostały zamieszczone na stronie internetowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Z poważaniem

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Kamiennej Górze

Czytaj więcej: KRUS - Konkurs dla dzieci na rymowankę

Pożegnanie Ósmoklasistów.

droga

26 czerwca 2020 pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej. Ósmoklasiści odebrali z rąk pani Dyrektor świadectwa, dyplomy i nagrody. Podziękowali paniom Dyrektor, pedagogom i pozostałym pracownikom za wspólnie spędzone lata w szkole podstawowej. Z życzeniami powodzenia na dalszą drogę rozpoczęli zasłużone wakacje.

„Każda historia ma swój koniec, ale w życiu koniec jest początkiem nowej historii”. Drodzy Absolwenci! Dzisiaj zakończył się pewnien etap w Waszym życiu, teraz zaczynacie swoją nową historię. Niech szczęście Wam sprzyja!

Czytaj więcej: Pożegnanie Ósmoklasistów.