Kończymy ferie!

Karnawał to czas radosnych zabaw. Zgodnie z tą tradycją w ostatnim dniu półkolonii odbył się bal karnawałowy, który wcześniej poprzedziły zajęcia na temat: Co to jest karnawał, jak obchodzony jest na świecie oraz jakie są tradycje karnawałowe? Następnie świetnie się bawiliśmy na świeżym powietrzu, zjeżdżając z górki, budując fortecę i urządzając bitwę na śnieżki. Po powrocie do sali pracowaliśmy w grupach, w których wykonywaliśmy plakaty na temat karnawału oraz maski, które pięknie ozdobiliśmy. Po obiedzie rozpoczął się bal. Na czas zabawy dziewczynki i chłopcy zmienili się w postacie bajkowe i nie tylko. Wesołą zabawę w rytmie muzyki uatrakcyjniały zabawy i konkursy. Podczas podsumowania półkolonii dzieci wyraziły zadowolenie z tej formy wypoczynku i stwierdziły, iż zaspokoiła ona ich oczekiwania. Dziękujemy za udany tydzień!

 

Pin It