IV Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej

IMG 20170326 WA0010W piękny, słoneczny dzień 26 marca 2017 w CBK w Pisarzowicach odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolnej. Wzięło w nim udział 8 grup przedszkolnych z naszej gminy, w tym dzieci z trzech grup z Przedszkola przy Zespole Szkół Publicznych w Pisarzowicach- grupa "Motylków", " Żabek" i "Biedronek". Barwnie ubrane przedszkolaki prezentowały przygotowane wcześniej piosenki najczęściej o tematyce wiosennej. Wszystkie dzieci spisały się na medal pięknie śpiewając piosenki. Warte uwagi były także stroje, które dodawały uroku całej oprawie. Wszystkie grupy przedszkolne otrzymały wspaniałe prezenty oraz dyplomy. Natomiast licznie przybyła publiczność nagradzała małych artystów gromkimi brawami. Serdecznie dziękujmy organizatorom za perfekcyjne przygotowanie przeglądu.

 

 

Pin It