Dzień Misia u Delfinków

misie delfinki

25 listopada przypada Dzień Pluszowego Misia. Grupa Delfinków świętowała razem ze swoimi ukochanymi pluszakami. Było wiele atrakcji przygotowanych dla dzieci i ich towarzyszy. Na początek dzieci przedstawiły swoje misie przyniesione do przedszkola oraz poznały historię powstania pierwszego, porównując jego wygląd z ówczesną wersją pluszaka. Nie obyło się bez próby lizania miodku, bo przecież to przysmak niedźwiadków. Największą frajdą było przygotowanie kanapeczki z nutelli, bananów i borówek w kształcie głowy misia, a w nagrodę jej zjedzenie. Dzieci wykonały wiele zadań związanych z liczeniem, wskazywaniem (w języku angielskim) i tych wymagających wielkiej sprawności dłoni. Jak to bywa na każdych urodzinach, było wiele zabaw ruchowych w języku angielskim oraz tańców. Sądząc po uśmiechach na twarzach dzieci, myślimy, iż każdy pluszak i jego właściciel doskonale się dzisiaj bawili. Proszę zobaczyć na zdjęciach!

 

Pin It