21 grudnia podczas zajęć dzieci z grupy Sówki wraz z panią przygotowały wspólną Wigilię. Na pięknie ozdobionym stole nie brakowało świątecznych, słodkich przysmaków. Dzieci w tym dniu wspólnie kolędowały, składały sobie życzenia oraz poz..." />
  21 grudnia podczas zajęć dzieci z grupy Sówki wraz z panią przygotowały wspólną Wigilię. Na pięknie ozdobionym stole nie brakowało świątecznych, słodkich przysmaków. Dzieci w tym dniu wspólnie kolędowały, składały sobie życzenia oraz poz..." /> Sówki świętują

Sówki świętują

 

 

21 grudnia podczas zajęć dzieci z grupy Sówki wraz z panią przygotowały wspólną Wigilię. Na pięknie ozdobionym stole nie brakowało świątecznych, słodkich przysmaków. Dzieci w tym dniu wspólnie kolędowały, składały sobie życzenia oraz poznały tradycyjne polskie zwyczaje. Wierzymy, że wspólne świętowanie było miłym wstępem do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!

 

 

Pin It