U Sówek znowu dużo się działo.

rakieta 2

W ostatnich dwóch tygodniach w grupie Sówek dużo się działo. Dzieci omawiały tematy związane z Dniem Dziecka. Mówiliśmy o prawach, obowiązkach i marzeniach. Dzieci poznały również kolegów i koleżanki z innych krajów. W kolejnym tygodniu rozmawialiśmy o wynalazkach. Sówki zapoznały się z wyglądem pierwszych rowerów i śmiesznych samochodów. Konstruowali również rakiety z figur geometrycznych.

 

Czytaj więcej: U Sówek znowu dużo się działo.

KOMUNIKAT!

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że w związku z komunikatem MEN o możliwości otwarcia przedszkoli podjęte zostały działania pozwalające na otwarcie naszego przedszkola w najbliższym czasie. Wspólnie z organem prowadzącym opracowujemy procedury pozwalające na bezpieczny pobyt Państwa dzieci w przedszkolu.

Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowicach informuje, że z powodu braku możliwości spełnienia wszystkich wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i w trosce o bezpieczeństwo dzieci, ich rodzin oraz pracowników nie jest w stanie otworzyć przedszkola do odwołania. O dalszych krokach będziemy informować Państwa na bieżąco.

Światowy Dzień Książki

W związku z nadchodzącym Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich zapraszamy serdecznie do udziału w akcji czytelniczej. :) Każdy, kto chce wziąć udział w wydarzeniu, musi zrobić zdjęcie z książką w jakimś ciekawym miejscu lub w jakimś przebraniu, z rekwizytami lub bez. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Na zdjęciu koniecznie musi znajdować się dziecko oraz książka. Zdjęcia proszę przesyłać do wychowawcy grupy do niedzieli 26 kwietnia.

teddy bear 1710641 960 720