3 miejsce w badmintonie w strefie jeleniogórskiej

Dzisiaj (wtorek, 13 listopada) w Szklarskiej Porębie odbył się finał strefy jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców. Wśród finalistów znalazła się nasza szkoła reprezentowana przez Wiktora Zarzyckiego (kl. 6), Kacpra Zawiłowicza (kl.3) oraz Oskara Orę (kl. 4).

W każdej kategorii wystartowało pięć zespołów Zawody rozgrywano systemem “każdy z każdym”. Nasi chłopcy uplasowali się na trzecim miejscu w strefie, co dało im awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się we Wrocławiu 20 listopada 2018.

Klasyfikacja końcowa finału strefy jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci w badmintonie drużynowym:

Dziewczęta: 

1 miejsce – SP 3 Bogatynia, 

2 miejsce – SP 1 Kamienna Góra, 

3 miejsce – SP 6 Jelenia Góra, 

4 miejsce – SP Karpacz, 

5 miejsce – SP 1 Szklarska Poręba

Chłopcy: 

1 miejsce – SP 6 Jelenia Góra, 

2 miejsce – SP 1 Kamienna Góra, 

3 miejsce – SP Pisarzowice, 

4 miejsce - SP 1 Szklarska Poręba, 

5 miejsce – SP 3 Bogatynia

 

Pin It