Nasi najzdolniejsi - Karina.

kredki

Tym razem do naszej "Wirtualnej Galerii Młodego Artysty" trafiła Karina Kołodziej. Wszyscy ją znamy:  koleżeńska,  żywiołowa dziewczyna z głową pełną pomysłów, wulkan energii. Razem z Mają Ziemnik  pracowała nad plakatem w konkursie "Być jak ona", w którym klasa 7 zdobyła I miejsce w Polsce.  W tym semestrze w ramach Forum Bezpieczeństwa razem z Michałem Krzyżakiem wykonała przepiękny baner. Karina o sobie mówi tak: „Rysowanie towarzyszy mi od dziecka. Skupiam się głównie na rysunku kredkami, ale staram się nie ograniczać tylko do tego. Cały wolny czas poświęcam na rozwijanie swojej pasji. Sprawia mi to przyjemność. Staram się uczyć nowych form, nie ograniczam się tylko do jednego stylu”. Nic dodać, nic ująć! Zapraszamy do podziwiania prac Kariny.

 

Pin It