Artyści z innych klas.

galeria klasy

Drodzy Rodzice! Kochani Uczniowie! Jak wynika z relacji medialnych, niewielka jest szansa, abyśmy jeszcze w tym roku szkolnym spotkali się w szkolnych murach. W normalnej sytuacji powstawałaby teraz wystawa w Galerii Młodych Talentów podsumowująca drugie półrocze. Z wiadomych przyczyn nie obejrzymy prac „na żywo”, dlatego pojawił się pomysł, aby pokazać wybrane prace w Wirtualnej Galerii Młodego Artysty. Prace plastyczne są bardzo różnorodne. Wynika to z treści realizowanych tematów w poszczególnych klasach. Czwartoklasiści poznawali różne techniki rysunkowe i malarskie, uczyli się abecadła plastycznego, piątoklasiści tworzyli barwne portrety i pejzaże, szóstoklasiści pracowali w dużej mierze nad formami przestrzennymi, natomiast siódmoklasiści swe poszukiwania artystyczne skupili na sztuce współczesnej. Zapraszam do podziwiania prac uczniów ze wszystkich klas.

 klasa 4   klasa 5    Klasa 6    Klasa 7

 

Pin It