Nasi najzdolniejsi - Kamila.

ołowki

Kamila Ataryk jest uczennicą klasy szóstej. Jej umiejętności są powszechnie znane najbliższym kolegom i koleżankom, ale  Kamila ze swoją skromnością nie zabiegała o uwagę szerszego grona. Kamila podobnie jak Maja Ziemnik uczęszczała na zajęcia plastyczne do CBK w Pisarzowicach, gdzie od 2018 roku tworzyła prace pod okiem Ireneusza Szymika. Nasza bohaterka już w przedszkolu zauważyła, że rysowała nieco inaczej jak rówieśnicy, a jej prace wyróżniały się spośród prac innych dzieci. Jak pisze o sobie: „Bardzo lubię rysować ludzi i ich portrety, swoje prace wykonuję ołówkiem, ale wiem, że długo jeszcze muszę się tego uczyć. Mam szkicownik, w którym rysuję sama dla siebie". Kamila rozwija swoje umiejętności, zaczyna malować farbami akrylowymi na płótnie. W przyszłości chciałaby dostać się do liceum plastycznego. Przed Kamilą jeszcze rok plastycznej edukacji w naszej szkole, kto wie co przyniesie ten czas. Takiego talentu nie można zmarnować.

 

Pin It